8 березня по-новому

10.03.2018

Як вирішили привітати жінок з 8 березня в ДСНС? Ні, не типовим концертом, а дуже незвичайним способом.


7 березня в Актовій залі ДСНС України жінки апарату мали змогу насолодитися заняттям з йоги. Також була запрошена лекторка, яка спілкувалась з жінками на дівочі теми.

Микола Чечоткін, який являється Головою ДСНС, в своєму привітанні наголосив: «Стіни цієї будівлі багато чого «бачили» за роки свого існування. Це зветься історією. Сьогодні ми з вами перегортаємо нову сторінку і записуємо в неї свою історію. Я вітаю усіх вас із цим чудовим починанням. Надзвичайно приємно бачити і найсміливіших у перших рядах», а також зазначив, що навколишній світ стрімко змінюється, а разом з ним змінюються і традиційні підходи та погляди на звичні речі.


 


При виборі привітання перш за все керувались тим, що більшість жінок працює за коп’ютером і ведуть малорухливий спосіб життя, а йога дає можливість позбавитися напруги, знайти нові життєві сили, відновити свою внутрішню рівновагу. Бо саме йога поєднує в собі фізичне та емоційне здоров’є людини.Після занять йоги відбулась зустріч з Тат’яною Гриньовою, менторкою проекту Олени Пінчук «Я зможу!».  Вона розповідала про мотивацію та сприйняття новацій, поділилася секретами подолання комплексів, розповіла як їх визнавати та боротися.


Завдяки таким теплим відгукам і емоціям є можливість розпочати нову традицію.Назад к списку новостей

Расскажи о нас в соц. сетях: